O14/010
SOUBOR ŠÁLKŮ S PODŠÁLKY (10 KS)
Čechy, 19. - poč. 20. stol.
Soubor šálků s podšálky z různých sad (1x3, 2x2 a 3x1 ks), bílý porcelán, dekory převážně květinové, malované, tištěné, zlacené, barevný fond, listr.
V. 5,5 cm - 7 cm.
Vtlačené značky: "paže s mečem" (Loket, Gebrüder Haidinger), "TK" (Klášterec nad Ohří, Joseph Matias Graf von Thun), "F&R" (Březová, Fischer u. Reichenbach) a "CARLSBAD" (Rybáře, Carl Knoll), ostatní neznačeny.
Stav A-B.