O14/016
TORZO SERVISU
Čechy, Loket, Gebrüder Haidinger,
2. třetina 19. stol.
Torzo servisu v dekorativním druhorokokovém tvarosloví obsahuje konvici, mlékovku a cukřenku s akantovými uchy, všechny s víčky. Bílý porcelán se zlacenými okraji zdobí modře malované kytice, bohatá zlacená štafáž s úponky, rozvilinami a klikatkami, doplněná modrým tečkováním.
V. 18 cm, 15 cm a 10,5 cm.
Vtlačené značky "paže s mečem".