O14/020
ČAJNÍK
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Louhovací nástavec (cedník) na čajovou konvici, cylindrický tvar s ozdobným uchem a plochým víčkem, bílý porcelán, zlacená štafáž s vertikálním proužkováním.
V. 14 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.