Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Čajník

O14/020

ČAJNÍK

Čechy, 2. třetina 19. stol.
Louhovací nástavec (cedník) na čajovou konvici, cylindrický tvar s ozdobným uchem a plochým víčkem, bílý porcelán, zlacená štafáž s vertikálním proužkováním. V. 14 cm. Neznačeno. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 150 Kč

Nejvyšší příhoz: NSVW  150 Kč
1 příhoz
Prodáno