O14/021
TERINA
Anglie, Staffordshire, Stoke-on-Trent, George Jones & Co, 2. pol. 19. stol.
Terina oválného půdorysu na nízké patce, s propletenými florálními uchy a reliéfním dekorem lístků s květy, měkká kamenina, bílá krakelovaná glazura, barevně malované rostlinné motivy.
32,5x23x15 cm.
Vtlačená firemní značka "STONE CHINA GJ STOKE ON TRENT".
Stav restaurováno.