O14/023
ČTVEŘICE DEKORATIVNÍCH FIGUREK (STOJÁNKŮ)
Čechy, Dalovice, Wolfgang Julius Freiherr von Schönau, Steingut- und Porzellanfabrik,
ca 2. třetina 19. stol.
Pastýř s ovečkami, dvě dívky s nůší a děvče s miskami, kromě první sošky všechny ostatní slouží zároveň jako stojánky např. na doutníky. Bílý porcelán, zdobený pestrou malbou, listry a zlacením.
V. max. 14 cm.
První kus s vtlačenou značkou "D 111", ostatní neznačeny.