O14/024
TALÍŘ S PORTRÉTEM NAPOLEONA
Střední Evropa, 19. / 20. stol.
Mělký kruhový dekorativní talíř se zvlněným okrajem, v zrcadle barevně tištěný motiv poprsí Napoleona Bonaparte podle portrétu Paula Delaroche, na okraji šestice grisaillových antikizujících hlav v ozdobných kartuších, žlutý fond, zlacená štafáž.
Ø 24,3 cm.
Zeleně tištěná nadglazurní značka: koruna s nápisem "Vienna", štětcová značka "4724/1239" a vtlačené číslice "24", "80" a "Z".
Lehce setřené zlacení.