O14/026
ČTVEŘICE PORTRÉTNÍCH BUST GENERÁLŮ Z NAPOLEONSKÝCH VÁLEK
Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer,
20. stol.
4 miniaturní portrétní busty francouzských generálů na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Napoleon I. Bonaparte (bez podstavce), Eugène Rose de Beauharnais, Jean Andoche Junot a Joachim-Napoléon Murat.
V. 8,5 - 13 cm.
Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, vtlačená čísla modelů a štětcové značky dekoratérů.
Stav A-B.