Hlavní stránka > Aukce > 14. Online auction of Art and Antiques > Čtveřice portrétních bust generálů z napoleonských válek

O14/026

ČTVEŘICE PORTRÉTNÍCH BUST GENERÁLŮ Z NAPOLEONSKÝCH VÁLEK

Německo, Volkstedt, Porzellanmanufaktur Rudolf Kämmer, 20. stol.
4 miniaturní portrétní busty francouzských generálů na kruhových soklech, bílý porcelán zdobený pestrou malbou a zlacením. Napoleon I. Bonaparte (bez podstavce), Eugène Rose de Beauharnais, Jean Andoche Junot a Joachim-Napoléon Murat. V. 8,5 - 13 cm. Modře tištěné podglazurní značky "K" s korunou, identifikační popisky, vtlačená čísla modelů a štětcové značky dekoratérů. Stav A-B.

Vyvolávací cena: 500 Kč

Nejvyšší příhoz: UQEO  3 400 Kč
31 příhozů
Prodáno