O14/033
UPOMÍNKOVÝ HRNEK
Čechy, 2. pol. 19. stol.
Hrnek s uchem z modrého kostního skla, na pohledové straně opatřený zlaceným upomínkovým nápisem "Andenken von Luhatschowitz".
V. 9 cm.