O14/036
MALOVANÁ VÁZA
Jižní Čechy, Adolfov u Vimperka, 70. léta 19. stol.
Váza z bílé opalínové skloviny, barevně vrstvená rosalínem, na pohledové straně zdobená medailonem s motivem pestré květinové kytice malovaným emaily, okolo zlacený lístkový ornament.
V. 23,5 cm.
Štětcová značka "7.".