O14/039
KARAFA
Čechy, patrně Karlovy Vary, Moser, okolo 1900
Štíhlá kónická karafka s nataveným uchem, bezbarvé sklo, shora vně zeleně sbíhané, zdobené plastickou malbou opakními emaily a zlacením s květinovými motivy a historizující ornamentikou ve spodní části.
V. 23 cm.
Na podední značeno rytým a zlatě psaným č. "3.".
Stav C.