Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Karafa

O14/039

KARAFA

Čechy, patrně Karlovy Vary, Moser, okolo 1900
Štíhlá kónická karafka s nataveným uchem, bezbarvé sklo, shora vně zeleně sbíhané, zdobené plastickou malbou opakními emaily a zlacením s květinovými motivy a historizující ornamentikou ve spodní části. V. 23 cm. Na podední značeno rytým a zlatě psaným č. "3.". Stav C.

Vyvolávací cena: 900 Kč

Nejvyšší příhoz: OGVR  900 Kč
1 příhoz
Prodáno