O14/040
MALOVANÁ VÁZA
Čechy, 2. pol. 19. stol.
Váza z bílého kostního skla má válcovitý, směrem vzhůru lehce rozšířený tvar s okrajem vybroušeným do šesti lomených obloučků, na vyšší patce, na pohledové straně zdobeno barevnou malbou květinových motivů, zlacené obruby a detaily.
V. 27,5 cm.
Na podední tmavě hnědá štětcová značka dekoratéra: "15.".