Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malovaná váza

O14/040

MALOVANÁ VÁZA

Čechy, 2. pol. 19. stol.
Váza z bílého kostního skla má válcovitý, směrem vzhůru lehce rozšířený tvar s okrajem vybroušeným do šesti lomených obloučků, na vyšší patce, na pohledové straně zdobeno barevnou malbou květinových motivů, zlacené obruby a detaily. V. 27,5 cm. Na podední tmavě hnědá štětcová značka dekoratéra: "15.". Stav A.