O14/046
SOUBOR BAREVNÉHO SKLA
Čechy, např. Lenora, Wilhelm Kralik Sohn, Košťany, Pallme König & Habel, Itálie, Benátky, Fratelli Tosso, 2. třetina 19. - 1. třetina 20. stol.
Kolekce 15 váz, 2 dóz s montáží, 2 nástolců, sklenice a korbílku, od biedermeierových überfangů přes (malovaná) opálová skla, hutně zdobené secesní kusy, miniatury v technice millefiori až po artdecové tango.
V. 6 cm - 38 cm.
Stav B - D.
Všechny kusy v různé míře poškozeny.