O14/091
NÁSTOLEC HISTORISMUS
Konec 19. stol.
Dekorativní nástolec sestává z reliéfně zdobené balustrové nohy na zvonovité základně a čtyřech nožkách z obecného kovu, osazené mísou z bílého opálového skla se zeleně nabíhaným lipnovaným okrajem, matovaným povrchem a svrchní stranou zdobenou květinovou malbou opakními barevnými emaily se zlacenými detaily.
V. 25,5 cm.