O14/095
STŘÍBRNÁ CUKŘENKA
Rakousko-Uhersko,
1866-1922
Cukřenka vejčitého tvaru v biedermeierovém tvarosloví, na čtyřech ozdobných nožkách, víko na stěžejce završeno kónickým úchytem, vyzlacený interiér, gravírovaný geometrický dekor a ozdobné iniciály na víku, zámek bez klíče, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 602 g, ca 17x13x15 cm, puncovní značka S-30 (Diana), mistrovská značka "VC".