Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrné párové svícny

O14/096

STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY

Patrně Itálie, 20. stol.
Tříplamenné stolní svícny s dvojicí florálních ramen na štíhlém balustrovém dříku se širokou zvonovitou podstavou, nesoucím centrální svícník, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 777,40 g, v. 29,5 cm, š. 27 cm, značeno výrobcem a ryzostním číslem. Stav A-B. Osvědčení puncovního úřadu.