O14/096
STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY
Patrně Itálie,
20. stol.
Tříplamenné stolní svícny s dvojicí florálních ramen na štíhlém balustrovém dříku se širokou zvonovitou podstavou, nesoucím centrální svícník, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 777,40 g, v. 29,5 cm, š. 27 cm, značeno výrobcem a ryzostním číslem.
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu.