O14/097
STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY
Stolní svícny v klasicistním tvarosloví, balustrový tvar, zdobeny kanelováním a perlovcovými a pletencovými vlysy, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 1034,55 g, v. 28 cm, značeno výrobcem: "FC" a rytou iniciálou na okraji široké zvonovité patky. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.