Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Žánrové historické tisky z různých zemí 16. až 19. století

O14/140

Nicolaes de Bruyn (1571-1656)

ŽÁNROVÉ HISTORICKÉ TISKY Z RŮZNÝCH ZEMÍ 16. AŽ 19. STOLETÍ

26 žánrových historických tisků z Francie, Holandska, Rakouska, Německa v různých velikostech. Nicolaes de Bruyn, mědirytina na papíru, vel. 460x690 mm, vlevo dole "S Mat Cap 27", zn. uprostřed "Nicola de Bruijn Invent et Sculpt". Stav B. Některé tisky jsou poškozeny stářím. U tisku Nicolaese de Bruyna je nahoře utržený kus, ca. 8 cm.