O14/145
Jindřich Havlíček (1882-?)
CHALUPY S HLINĚNÝMI STŘECHAMI I.
1919
Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíru, 263x320 mm, sign. a zn. tužkou vpravo "J Havlíček č.844". Na zadní straně opatřeno autorským štítkem s přípisem: "Chalupy s hliněnými střechami I. Sibiř, - Golejšmanovo, 2. VIII. 1919...".
Paspartováno.