O14/149
Jaroslav Novák (1890-1943)
PĚT LITOGRAFIÍ PRAHY
Pět černobílých litografií na papíru, 220x310 mm, zn. vlevo dole tužkou "79/100", sign. vpravo dole tužkou "Jaroslav Novák". Stav A.