O14/152
Aleša Vaic (1920-2009)
STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE
Barevný lept na papíru, 293x225 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "autorský tisk", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Aleša Vaic". Rámováno, zaskleno.