O14/153
Otakar Hauska (1874-1926)
VRANOV NAD DYJÍ
1922
Kombinovaná technika - perokresba a akvarel na papíru, 252x141 mm (výřez pasparty), zn. a dat. vpravo dole "hanyka 1922".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.