O14/162
František Myslivec (1890-1965)
ZIMNÍ KRAJINA SE STAFÁŽÍ
1956
Olej na lepence, 5,3x7,8 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "Fr. Myslivec 1956". Paspartováno, rámováno, zaskleno.