Hlavní stránka > Aukce > 14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů

14. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů

Termín konání: 18. 10. 2021. 18:00:00 — 31. 10. 2021 do 31. 10. 2021. Přesný čas konce dražby naleznete u jednotlivých položek a může se s příhozy posunovat.

O14/134

ARTE ITALIANA, DECORATIVA E INDUSTRIALE, 4 ROČNÍKY

Pro cenové údaje se přihlaste .

O14/135

August Prokop (1838-1915)

ARCHITEKTONICKÁ STUDIE KE KATEDRÁLE SV. PETRA A PAVLA V BRNĚ

O14/136

DER ARCHITEKT, ROČNÍK VII.

O14/137

DER DEUTSCHE JÄGER, LOVECKÝ MAGAZÍN

O14/138

BRNĚNŠTÍ STŘELCI, 1892

O14/139

DEVĚT DEKORATIVNÍCH TISKŮ Z BRITÁNIE

O14/140

Nicolaes de Bruyn (1571-1656)

ŽÁNROVÉ HISTORICKÉ TISKY Z RŮZNÝCH ZEMÍ 16. AŽ 19. STOLETÍ

O14/141

37 TISKŮ VEDUT Z RAKOUSKA, ŠVÝCARSKA, ITÁLIE, NĚMECKA

O14/142

OCELORYT Z CHAMPAGNE

O14/143

SECESNÍ VZORNÍKY

O14/144

TŘIKRÁT AKVAREL OVOCE

O14/145

Jindřich Havlíček (1882-?)

CHALUPY S HLINĚNÝMI STŘECHAMI I.

O14/146

Eduard Milén (1891-1976)

LETNÍ KRAJINA

O14/147

Eduard S. Kostrhon (1910-1966)

RYBOLOV

O14/148

Miroslav Netík (1920-?)

POHLED NA BRNO

O14/149

Jaroslav Novák (1890-1943)

PĚT LITOGRAFIÍ PRAHY

O14/150

Jarmila Čermáková (1934)

PRAŽSKÉ MOTIVY

O14/151

PRAŽSKÉ MOTIVY, TŘI GRAFICKÉ LISTY - RŮZNÍ AUTOŘI

O14/152

Aleša Vaic (1920-2009)

STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ V PRAZE

O14/153

Otakar Hauska (1874-1926)

VRANOV NAD DYJÍ

O14/154

Michael Florian (1911-1984)

PANNA MARIA VRANOVSKÁ

O14/155

Josef Liesler (1912-2005)

KRÁL DAVID

O14/156

Jarmila Čermáková (1934)

PO DEŠTI