O16/013
Johann Höfelich (1796-1849)
EISGRUB - LEDNICE
19. stol.
Litografie na papíře, zn. vlevo dole v tiskové ploše "Gust. Reitter del. u. lith." a vpravo dole "Gedr. b. J. Höfelich".