O16/016
Ferdinand Runk (1764-1834)
MÜRZTHAL BEY KAPFENBERG
Kolorovaná litografie na papíře, 270x390 mm, zn. v tisku vlevo dole "del. Mürzthal bey Kapfenberg" a vpravo dole Mürzthal pres de Kapfenberg. Liegler". Rámováno, zaskleno.