O16/018
WEISSGERBERLÄNDE WIEN
1892
Akvarel na papíře, 210x333 mm, zn. vlevo dole "Weißgerberlände Wien 910 53/55", sign. a dat. vpravo dole "Ant. Langstebner 1892".
Rámováno, zaskleno.