O16/034
Nicolas de Launay (1739-1792)
Georges-Frédéric Meyer (1735-1779)
NEBEZPEČNÝ PÁD "LA CHUTE DANGEREUSE"
Kolorovaná mědirytina na papíře, tisk: 285x415 mm, list: 400x490 mm. Rámováno, zaskleno. Drobné trhliny a poškození , restaurováno podlepením a doplněním hmoty ze zadní strany.