O16/040
Pierre- Joseph Redouté (1759-1840)
DVĚ GRAFIKY S BOTANICKÝMI MOTIVY (ROSA ALBA REGALIS, ROSA CAMPANULATA ALBA)
Mědirytina na papíře, 370x280 mm, sign. vlevo dole v tisku "P. J. Redouté pinx". Zn. vpravo dole "Bessin sculp". Paspartováno, rámováno, zaskleno.