O16/050
Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)
LOBKOWICZKÝ PALÁC ZE ZAHRADY
Barevná akvatinta na papíře, 315x355 mm, zn. v tisku vlevo dole "JAR.STRETTI-ZAMPONI", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "inv., sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "I. Stretti-Zamponi". Paspartováno, rámováno, zaskleno.