O16/055
Jan Trampota (1889-1942)
STOJÍCÍ FIGURY
Kresba tuší na papíře, 125x175 mm, značeno monogramem "J. T." vlevo dole. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Sbírka Dr. Hugo Poláka.