O16/062
Kamil Lhoták (1912-1990)
LETADLO
1980
Kombinovaná technika: kresba tuší kolorovaná akvarelem na ručním papíře, 135x215 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Kamil Lhoták 80", celkový rozměr s rámem 355x440 mm.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.