O16/065
Adolf Born (1930-2016)
AUDIENCE U CÍSAŘE RUDOLFA
Barevná litografie na papíře, 470x370 mm, zn. vlevo dole "42/70", sign. vpravo dole "ABorn". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Adolf Born - český malíř, kreslíř, ilustrátor, animátor, karikaturista a kostýmní výtvarník. Studoval výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK. Vystavoval po celém světě a získal řadu ocenění. Věnoval se především technikám litografie, suché jehly a leptu.