O16/073
František Kupka (1871-1957)
PLAKÁT 1964
1964
Barevná litografie na papíře, 650x470 mm, sign. v pravém rohu v tisku "Kupka", zn. "MOURLOT-IMP".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Plakát k výstavě kvašů a pastelů Františka Kupky v galerii Karla Flinkera v Paříži, 1964.