O16/113
Henri de Pratere (1815-1890)
RYBÁŘ
Olej na dřevě, 37,5x28,5 cm, sign. vpravo dole "H. DE PRATERE". Rámováno. Protějšek k obrazu Pastýř od téhož autora. Rámováno. Stav B.