O16/122
Karel Banďouch (1893-1960)
SEDÍCÍ PÁR V BŘEZOVÉM HÁJI
Olej na plátně, 64x85 cm (výřez rámu), sign. vpravo dole "K. BANĎOUCH". Rámováno. Stav A.
Karel Banďouch – brněnský malíř, studoval na UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Schikanedera.