O16/128
Jindřich Havlíček (1882-1947)
CEDRY (LEPAD - DUBROVNÍK)
1924
Olej na kartonu, 45x40 cm, sign. vpravo dole "J. HAVLÍČEK". Na zadní straně opatřeno autorským štítkem s přípisem: "Cedry Lepad - Dubrovník 1924". Rámováno.