O16/135
Josef Jan Šedivý (1887-1956)
PODZIM POD SV. BARBOROU V KUTNÉ HOŘE
1946
Olej na kartonu, 53,5x40 cm, sign. vlevo dole "J. Šedivý", na zadní straně opatřeno autorským razítkem a přípisem rukou autora: "Podzim pod sv. Barborou v Kutné Hoře. MCMXLVI JŠ. Malováno pro "Hastrmanku Vaníčkovic"". Rámováno.