O16/207
ROHOVÁ VITRÍNA
Praha
90. léta 20. stol.
Rohová jednodveřová tříetážová vitrína v empírovém stylu. Dvojice kónických pilastrů se zlacenými karyatidami na hlavicích nesou tympanon zdobený zlacenou římsou s vejcovcem. Jehličnaté dřevo dýhované třešňovou dýhou. Velmi kvalitní zakázková výroba do interiéru, s nímž souvisejí i následující položky. Rozměr: 192x85x60 cm.