O16/210
DVOJICE KONZOLEK
Praha
90. léta 20. stol.
Dvojice konzol z měkkého dřeva dýhovaného třešňovou dýhou. Zakázková výroba do interiéru, v němž byly umístěny i předchozí dvě položky aukce. Rozměr: 30x30x30 cm.