O16/211
ČTYŘI ŽIDLE + DVĚ KŘESLA
Čechy
30. léta 19. stol. / 90. léta 20. stol.
Čtyři biedermeier židle z měkkého dřeva dýhovaného ořechovou dýhou s linkováním javorovou dýhou. Spolu dvojice křesel s područkami, mahagon, ořech, javorová linka ve stejném stylu jako židle, velmi kvalitní zakázková výroba z 90. let 20. století. Výška 91 cm, výška sedáku 50 cm.