O16/215
NÍZKÝ STOLEK
Francie
19. stol.
Stolek s korpusem z měkkého dřeva, stojící na čtyřech kuželových kanelovaných nohách. Dýhovaný palisandrovou dýhou a mahagonovou kořenicí. Rozměr 84x57 cm, v. 51 cm.
Stav restaurováno.
Prasklá deska.