O16/304
STŘÍBRNÝ STOJAN NA UBROUSKY
Polsko, Lódz, 2. třetina 20. stol.
Stříbrný stojánek na ubrousky s prořezávaným ornamentálním dekorem v artdecovém tvarosloví. Ag 800/1000, 53,53 g, 10,2x8x2,5 cm, značeno výrobcem.
Osvědčení puncovního úřadu.