Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Stříbrný stojan na ubrousky

O16/304

STŘÍBRNÝ STOJAN NA UBROUSKY

Polsko, Lódz, 2. třetina 20. stol.
Stříbrný stojánek na ubrousky s prořezávaným ornamentálním dekorem v artdecovém tvarosloví. Ag 800/1000, 53,53 g, 10,2x8x2,5 cm, značeno výrobcem. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Nejvyšší příhoz: GEHK  2 000 Kč
6 příhozů
Prodáno