O16/320
TILL EULENSPIEGEL
Německo, Oeslau, W. Goebel Porzellanfabrik, 2. čtvrt. 20. stol.
Dekorativní plastika ve stylizovaných formách art deca, šašek v dlouhé kapuci se spirálovitě svinutým koncem a zlatou kachničkou na ruce, bílý porcelán, zlacené akcenty a barevný detail na pláštíku. V. 19 cm. Zn. vtlačeně a zeleně tiskem „WG“ s korunkou, vtlačeně č. modelu "F. F. 537/0." a "5", zelená štětcová zn. "K".