O16/323
VÁZA S ARTDECOVÝM DEKOREM
Sasko, Míšeň, Porzellanfabrik Stockhardt & Schmidt-Eckert, 20. léta 20. stol.
Štíhlá váza z bílého porcelánu, zdobená šablonovým - kolorovaným a zlaceným, ornamentálně stylizovaným florálním motivem a zlacenými linkami na nízké patce a rozšířeném hrdle. V. 22 cm. Zeleně tištěná podglazurní zn. "MEISSEN" a červená štětcová zn. dekoratéra.