Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Váza s artdecovým dekorem

O16/323

VÁZA S ARTDECOVÝM DEKOREM

Sasko, Míšeň, Porzellanfabrik Stockhardt & Schmidt-Eckert, 20. léta 20. stol.
Štíhlá váza z bílého porcelánu, zdobená šablonovým - kolorovaným a zlaceným, ornamentálně stylizovaným florálním motivem a zlacenými linkami na nízké patce a rozšířeném hrdle. V. 22 cm. Zeleně tištěná podglazurní zn. "MEISSEN" a červená štětcová zn. dekoratéra. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Skončeno